Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
@--}--`--,--- Pajac Arczi Asterix Wacław Magoń Julia2344 Jana155 Rafał Sopart Wiki5 Barbara Kedzierska (33732 niezalogowanych)
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Może teraz coś na wesoło
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ZIBI L napisał:
Może teraz coś na wesoło

hehe dobre
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ZIBI L napisał:
Może teraz coś na wesoło
... szara morda zniszczył klopa ....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaro,zauwazylam pewna zaleznosc,a mianowicie kiedy brakuje ci argumentow w dyskusji na poziomie,zaczynasz krytykowac,wypisywac naprawde dziwne rzeczy o ludziach,ktorych kompletnie nie znasz,czepiasz sie avatarow,faktu,ze sie znamy.Nie wiem co to ma wspolnego wszystko z dyskusja Przytocz jakies argumenty zamiast pienic sie niepotrzebnie,moze uda sie mam podyskutowacHmmm..jakos w innym temacie na konkretne argumenty czy pytania zapadla cisza....Wiec,nie mow mi kim jestem i jaka jestem,spojrz na siebie....A fakt,ze niewielu ludzi udziela sie na forum absolutnie nie jest moja zasluga...takiej wladzy nie mamRodza ci sie w glowie jakies dziwne teorie spiskowe
Zgłoś wpis
73 Posty
Andrzej 7
(andre7)
Gaduła
witam
Zgłoś wpis
73 Posty
Andrzej 7
(andre7)
Gaduła
cd
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
ZIBI L napisał:


I ponoć to ja nie szanuje ludzi...
To samo sobie pomyślałem,i oprucz tego nie ironia bardziej prowokacja,ale zdrugiej strony każda reakcja w tej sprawie będzie tylko wodą na młyn.Ciekaw jestem nasza Viooltje czy gdyby ktoś wstawił przerobione zdjęcie twojej Matki(tak postrzegana jest"Swięta Panienka"przez katolików)też miałabyś taki dystans i nazwałabyś to ironią? Pozdrawiam[/quote]

Zibi Nasz.
Ja akurat potrafię śmiać się z siebie. Moja rodzina posiada również tę cechę w stopniu wyższym, niż ktokolwiek tutaj może to sobie wyobrazić.

Panom Piotrusiom i Jarom odpowiadać nie będę, bo:
- po pierwsze - nie karmię trolli,
- po drugie - mam alergię na... nie dopowiem,
- po trzecie - opluwanie Tornado uważam za szczyt (niedopowiedzenie),
- po czwarte - nazywanie Adamma debilem, jest oznaką bądź dziwnej formy autyzmu, bądź innej formy... ehmm... zagubienia.

Tak więc Zibi:
proszę uprzejmie o wyjaśnienie, czym różni się fanatyczny obrońca świętej panienki (tudzież niekoniecznie panienki) od fanatycznego obrońcy chwały Allaha i Mahometa (np.z duńskich karykatur)?
Czy Fatwa Chomeiniego wydana na Salmana Rushdie'go jest bardziej barbarzyńska, niż skazanie Doroty Nieznalskiej?
Czy Kurt Westergaard zawinił bardziej, czy mniej, niż ciotka Violka, UPOWSZECHNIAJĄCA JUŻ ISTNIEJCĄ wyżej wymienioną karykaturę?

Jeśli odpowiesz mi na zadane pytania w stopniu zadowalającym - obiecuję przeprosić.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
andre7 napisał:
cd

To napewno prawdziwi polscy mezczyzni.....wydepilowane torsy i schludne fryzury, klujaca w oczy biel szykownej bielizny, no i ....biale skarpetki (w liczbie jednej sztuki) , kultularna i rzeczowa konwersacja oraz nieznikajacy z twarzy filuterny usmiech ....obiekt westchnien wielu Holenderek.
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
jaromazurr napisał:
miałem niezłomne postanowienie nie odzywać się w tym wątku. No bo i po co? Mów do dupy, to cię os**, mów do słupa... itd.

to jak to interpretowac, Swieta Panienka?
Mozna napewno na wiele sposobow, dodajac jeszcze ten obrazek ?

Szkoda tego forum, istnieje sam nie wiem jak dlugo, ale doprowadziliscie do tego ze jakies pareset profili a na forum udziela sie moze 20 osob, zakladacie jakis temat a potem przyklaskujecie sobie nawzajem, zawsze ten sam schemat -osoby znamy wiec wymieniac nie bede.

Czemu nie zalozycie sobie klubu taki dla vipow mozecie przeciez zablokowac dostep innym forumowicza, ale nie ubzduraliscie sobie ze to forum jest wasze a wy to wyrocznia.

Czyhacie na potkniecie sie kogokolwiek, aby udowodnic kto tu rzadzi, sami niejednokrotnie obrazajac setki ludzi, jak dokladnie w tym przypadku uczucia religijne jakis paru milonow, no ale na tym forum jest ich tylko 20, no co wielki mi halo, przeciez my to cala inteligencja,
Dziwi mnie jedno czemu cala wasza paczka ma takie awatary czyzby cos z wami bylo nie tak, boicie sie pisac pod wlasnym zdjeciem.
Wydaje mi sie ze z przymusu przywiezli was tu rodzice szukjacy jak wielu ludzi lepszego jutra, a wy lykneliscie z tego powodu na przymus Holenderski i teraz czujecie sie ponad wszystkimi, a doswiadczenie zyciowe zadne, jakie tam zadne, nie macie zielonego pojecia o zyciu tutaj a cala wasza wiedza to chyba internet.
To nie ta bajka z przed 10 lat, dzis Holenderski zna wielu Polakow nie tylko wy, pochwalcie sie waszymi sukcesami, czym tak naprawde zablysneliscie tu w Holandii zebyscie mieli prawo mowic co, kto i dla czego?
Pare miesiecy temu namowil mnie kumpel na to forum, nie usuwaja Ci postow mozesz napisac co ci na watrobie lezy pogadac z ludzmi, sam sie juz tu nie udziela wrocil na Niedziele i pewnie tez mi tak poradzicie bo przeciez bardzo latwo sie wami kieruje, wystarczy pare postow i wiadomo dokladnie kto sie pod nimi podpisze, jestescie prawdziwa przyszloscia jak tak dalej pujdzie to za pare lat kogo bedziecie tu obrazac chyba sami siebie

Moze mam ostry i zarazem wulgarny sposob wypowiedzi ale niestety ja bajek nie pisze i jezeli poruszam dany temat to musialo niestety tak byc.

Reasumujac to wlasnie was uwazam za zmore tego forum, dzieci niemajace nic do roboty, ukrywajace sie dla tego pod pseudo aavatarami, ktorym zabierajac najlepsza zabawke Google stracily by ses egzystencji.



Chyba powinieneś obejrzeć sobie Monty Pythona [Żywot Briana]


zresztą z tego forum tez zrobił się trochę taki Monty Python
Ale jednego nie rozumiem, o kim mówiłeś...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
To napewno prawdziwi polscy mezczyzni.....wydepilowane torsy i schludne fryzury, klujaca w oczy biel szykownej bielizny, no i ....biale skarpetki (w liczbie jednej sztuki) , kultularna i rzeczowa konwersacja oraz nieznikajacy z twarzy filuterny usmiech ....obiekt westchnien wielu Holenderek.[/quote]



Szarmancko!
Zgłoś wpis


Bliżej nas